Skip to content

Saamme asiat tapahtumaan.
Saamme ihmiset tapahtumaan.

Kuinka voimme auttaa?

Asiakaspalvelumme palvelee ti-to klo 9-15.
p. 010 830 0800, asiakaspalvelu@expomark.fi

Myynti

Nina Nurminen, Expomark OyNina Nurminen
myyntipäällikkö
TEOLLISUUS-
TAPAHTUMAT

040 701 4183
nina.nurminen@expomark.fi

 

Marko Masalin, Expomark OyMarko Masalin
myyntipäällikkö
PROFOREST

044 055 5560
marko.masalin@expomark.fi

Merja Lehmonen, Expomark OyMerja Lehmonen
myyntipäällikkö
TERVEYS-
TAPAHTUMAT

040 848 4875
merja.lehmonen@expomark.fi

Asiakaspalvelu

Eini Ontronen, Expomark OyEini Ontronen
palveluvastaava

eini.ontronen@expomark.fi

Markkinointi ja ohjelmat

Taina Hiekkataipale, Expomark OyTaina Hiekkataipale
markkinointipäällikkö,
terveystapahtumat,
yritysviestintä

040 550 5950
taina.hiekkataipale@expomark.fi

Tiina Aho, Expomark OyTiina Aho
ohjelma- ja markkinointipäällikkö,
teollisuustapahtumat

040 588 2974
tiina.aho@expomark.fi

Hallinto

Tomi Niemi, Expomark OyTomi Niemi
toimitusjohtaja

040 765 6248
tomi.niemi@expomark.fi

Osoitetiedot

Expomark Oy
Puistokatu 2-4 C
40100 JYVÄSKYLÄ
p. 010 830 0800
asiakaspalvelu@expomark.fi

Y-tunnus: 1933047-2

Expomark Oy

LASKUTUSOSOITTEET:
Ensisijaisesti verkkolaskutus

Verkkolaskuosoite:
003719330472
Välittäjä: Liaison Technologies Oy

Sähköpostitse:
lasku.mailinvoice@datascanning.fi
*mikäli lähetätte laskun sähköpostitse, laittakaa laskutusosoitteeksi alla oleva yhteystieto.

Postitse:
Expomark Oy
PL 938
16806788
00019 SSC

Laskutusohjeet:
Laskulle merkittävä yritys (Expomark Oy), yhteyshenkilö ja/tai tapahtuma.
Maksuehto 30pv/netto