Skip to content

Saamme asiat tapahtumaan.
Saamme ihmiset tapahtumaan.

Kuinka voimme auttaa?

Asiakaspalvelumme palvelee ma-pe klo 9-15.
p. 010 830 0800, asiakaspalvelu@expomark.fi

Myynti

Nina Nurminen, Expomark Oy

Nina Nurminen
myyntipäällikkö
TEOLLISUUSTAPAHTUMAT

040 701 4183
nina.nurminen@expomark.fi

 

Marko Masalin, Expomark Oy

Marko Masalin
myyntipäällikkö
PROFOREST

044 055 5560
marko.masalin@expomark.fi

Marko Heikkilä, Expomark

Marko Heikkilä
myyntipäällikkö
TERVEYSTAPAHTUMAT

040 587 2226
marko.heikkila@expomark.fi

Asiakaspalvelu

Iiris Kleemola
asiakaspalvelu

010 830 0800
iiris.kleemola@expomark.fi

Markkinointi ja ohjelmat

Taina Hiekkataipale, Expomark Oy

Taina Hiekkataipale
markkinointipäällikkö,
terveystapahtumat,
yritysviestintä

040 550 5950
taina.hiekkataipale@expomark.fi

Tiina Aho, Expomark Oy

Tiina Aho
ohjelma- ja markkinointipäällikkö,
teollisuustapahtumat

040 588 2974
tiina.aho@expomark.fi

Hallinto

Tomi Niemi, Expomark Oy

Tomi Niemi
toimitusjohtaja

040 765 6248
tomi.niemi@expomark.fi

Osoitetiedot

Expomark Oy
Puistokatu 2-4 C
40100 JYVÄSKYLÄ
p. 010 830 0800
asiakaspalvelu@expomark.fi

Y-tunnus: 1933047-2

Expomark Oy

LASKUTUSOSOITTEET:
Ensisijaisesti verkkolaskutus

Verkkolaskuosoite:
003719330472
Välittäjä: Liaison Technologies Oy

Sähköpostitse:
lasku.mailinvoice@datascanning.fi
*mikäli lähetätte laskun sähköpostitse, laittakaa laskutusosoitteeksi alla oleva yhteystieto.

Postitse:
Expomark Oy
PL 938
16806788
00019 SSC

Laskutusohjeet:
Laskulle merkittävä yritys (Expomark Oy), yhteyshenkilö ja/tai tapahtuma.
Maksuehto 30pv/netto