Skip to content

Saamme asiat tapahtumaan. Saamme ihmiset tapahtumaan.

Kuinka voimme auttaa?

Asiakaspalvelu palvelee toistaiseksi ti-to klo 10-14.
p. 010 830 0800, asiakaspalvelu@expomark.fi

 

Expomark Oy
Puistokatu 2-4 C
40100 JYVÄSKYLÄ
p. 010 830 0800
asiakaspalvelu@expomark.fi

Y-tunnus: 1933047-2

LASKUTUSOSOITTEET:
Ensisijaisesti verkkolaskutus

Verkkolaskuosoite:
003719330472
Välittäjä: Liaison Technologies Oy

Sähköpostitse:
lasku.mailinvoice@datascanning.fi

Postitse:
Expomark Oy
PL 938
16806788 00019 SSC

Laskutusohjeet:
Laskulle merkittävä yritys (Expomark Oy), yhteyshenkilö ja/tai tapahtuma.
Maksuehto 30pv/netto

Henkilöstö

Tomi Niemi
toimitusjohtaja
010 830 0807
040 765 6248
tomi.niemi@expomark.fi

Nina Nurminen
myyntipäällikkö,
teollisuustapahtumat
010 830 0803
040 701 4183
nina.nurminen@expomark.fi

Marko Masalin
myyntipäällikkö,
Proforest
044 055 5560
marko.masalin@expomark.fi

Tiina Aho
tuotepäällikkö,
teollisuustapahtumat
040 588 2974
tiina.aho@expomark.fi

Merja Lehmonen
myyntipäällikkö,
terveystapahtumat
010 830 0804
040 848 4875
merja.lehmonen@expomark.fi

Taina Hiekkataipale
markkinointipäällikkö,
terveystapahtumat,
yritysviestintä
040 550 5950
taina.hiekkataipale@expomark.fi

Eini Ontronen
palveluvastaava
010 830 0801
040 709 8334
eini.ontronen@expomark.fi

Tiina Välimäki
projektikoordinaattori
050 441 2482
tiina.valimaki@expomark.fi

Ota yhteyttä Expomarkiin

Tilaa uutiskirjeemme!

Tilaa Expomarkin näytteilleasettajien uutiskirje ja kuule ensimmäisten joukossa tapahtumiin liittyvät ajankohtaiset uutiset

* Pakollinen kenttä

Expomarkin tapahtumat – asiakaskirjeet